Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Site Map

By putting all of your content into nested categories you can give users and search engines access to everything using a menu.

o nas

Jesteśmy grupą ludzi od lat zawodowo związanych z mediami, z telewizją, filmem, prasą.

Kiedyś każde z nas pracowało samodzielnie, dla różnych stacji telewizyjnych, agencji reklamowych, instytucji państwowych...narzekaliśmy, że jesteśmy zależni, że mamy złych szefów, że robimy głupie projekty, programy...narzekaliśmy, narzekaliśmy, narzekaliśmy...i pewnego wieczoru, powiedzieliśmy ...

Dość! Jeśli już musimy wrócić do pracy, to na własnych zasadach...tego wieczoru narodziło się Tutto Arts & Media...od tamtej chwili żyjemy tak jak chcemy...czy jest łatwiej?...chyba nie..czy nie narzekamy?... czasem tak... ale przynajmniej to co robimy, dzieje się na naszych własnych zasadach, bez twórczych kompromisów, a nasi klienci chyba tą bezkompromisowość lubią.

Projekty

 

Reklama społeczna "Kim jest Fabry?", uświadamiająca czym jest choroba Fabry'ego. Premiera spotu - 25 kwietnia 2014 r.

Reżyseria: Ksawery Szczepanik,   zdjęcia:  Marcin Wołkowicz - Tutto Arts & Media,   sprzęt zdjęciowy:  Tutto Arts & Media

 

 Film reklamowy, promujący zabiegi SPA w Hotelu Odyssey

 

Fragment dokumentu z nagrywania płyty z utworami Krzysztofa Pendereckiego przez Polski Chór Kameralny pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego. Nagranie płyty miało miejsce w dn. 12-16 kwietnia 2013 w Europejskim Centrum Muzyki w Lusławicach oraz w Filharmonii Krakowskiej.

 

Cykl internetowy "W stronę Słowa" zrealizowany dla portalu Dominikanie.pl . Cykl składał się ośmiu odrębnych części. Pierwsza część rozpoczęła się w w 2008 roku, ostatnia zakończyła się na wiosnę 2012. Cykl przyczynił się do znacznej popularyzacji strony dominikanie.pl oraz do otrzymania przez nią Nagrody "WEBSTAR Internautów" oraz tytułu STRONY ROKU w kat. stron internetowych, poruszających tematykę społeczną.

 

Film dokumentalny "Walka nie kończy się po gongu"Bohaterem filmu jest Gerard Linder - Mistrz Świata w kick-boxingu, zawodnik walczący w formule MMA, a jednocześnie trener, prowadzący zajęcia z młodzieżą w małym miasteczku. 

Film otrzymał Złotego Kopernika na Festiwalu Edukino 2013 oraz nominację w konkursie filmowym Filmowa-Góra 2013.

 

Pakiet edukacyjny "Zagrożenia dorosłego świata". 

Film edukacyjny dla młodzieży gimnazjalnej poświęcony problematyce uzależnienia od korzystania z portali internetowych.

Fragment filmu dokumentującego sesję nagraniową Polskiego Chóru Kameralnego w Krośnie k/Ornety.

embed video plugin powered by Union Development

Nowe Media

W szczególny sposób koncentrujemy się na produkcji filmów, animacji oraz innych form multimedianych na potrzeby nowych mediów - Internetu, urządzeń mobilnych.

Ta nowa technologia wymusza na twórcach stosowanie zupełnie innego podejścia do opowiadania za pomocą obrazu niż w przypadku tradycyjnych mediów. Narracja transmedialna coraz częściej zastępuje tradycyjny liniowy sposób opowiadania historii. Odbiorca coraz bardziej przyzwyczajony jest do interakcji.

 

Tempo opowiadania ulega przyspieszeniu. Jednocześnie taki sposób prezentacji treści nie może wiązać się z pogorszeniem się jakości przekazu.

Przed takimi właśnie wyzwaniami stajemy i staramy się im sprostać.