Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekty

 

Reklama społeczna "Kim jest Fabry?", uświadamiająca czym jest choroba Fabry'ego. Premiera spotu - 25 kwietnia 2014 r.

Reżyseria: Ksawery Szczepanik,   zdjęcia:  Marcin Wołkowicz - Tutto Arts & Media,   sprzęt zdjęciowy:  Tutto Arts & Media

 

 Film reklamowy, promujący zabiegi SPA w Hotelu Odyssey

 

Fragment dokumentu z nagrywania płyty z utworami Krzysztofa Pendereckiego przez Polski Chór Kameralny pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego. Nagranie płyty miało miejsce w dn. 12-16 kwietnia 2013 w Europejskim Centrum Muzyki w Lusławicach oraz w Filharmonii Krakowskiej.

 

Cykl internetowy "W stronę Słowa" zrealizowany dla portalu Dominikanie.pl . Cykl składał się ośmiu odrębnych części. Pierwsza część rozpoczęła się w w 2008 roku, ostatnia zakończyła się na wiosnę 2012. Cykl przyczynił się do znacznej popularyzacji strony dominikanie.pl oraz do otrzymania przez nią Nagrody "WEBSTAR Internautów" oraz tytułu STRONY ROKU w kat. stron internetowych, poruszających tematykę społeczną.

 

Film dokumentalny "Walka nie kończy się po gongu"Bohaterem filmu jest Gerard Linder - Mistrz Świata w kick-boxingu, zawodnik walczący w formule MMA, a jednocześnie trener, prowadzący zajęcia z młodzieżą w małym miasteczku. 

Film otrzymał Złotego Kopernika na Festiwalu Edukino 2013 oraz nominację w konkursie filmowym Filmowa-Góra 2013.

 

Pakiet edukacyjny "Zagrożenia dorosłego świata". 

Film edukacyjny dla młodzieży gimnazjalnej poświęcony problematyce uzależnienia od korzystania z portali internetowych.

Fragment filmu dokumentującego sesję nagraniową Polskiego Chóru Kameralnego w Krośnie k/Ornety.

embed video plugin powered by Union Development